Bert van Dijk is bij de marathonrijders, categorie M2 eerste geworden bij de seizoensopening van de marathon in Tilburg
De Gorkummer had in totaal 24 minuten en 43 seconden nodig voor de 40 ronden. Deze eerste plaats is natuurlijk een prima begin van het seizoen.
In Breda was het zowel op zaterdag als zondag raak voor de IJA-rijders.
Debutante Fleur Biesbroek reed haar eerste 100/500 in 14.88 en 1.06.61. Leon van der Grijn reed zijn eerste 100/500 in 13.66 en 58.62, en Jeroen Faasse debuteerde in 14.12 en 1.01.74.
Jorian Dame reed een PR op de 500 meter in 53.21, en Max Bergsma verbeterde zich op 100 en 500 naar 14.18 en 59.95. Lennart Meerkerk reed zowel op de 100 als 500 zijn snelste ooit in 13.46 en 56.48.
Jorick Duijzer had een druk weekend, hij kwam zowel op zaterdag als zondag in actie.
Op de 100 en 500 van de zaterdag kwam hij tot 2 persoonlijke records in 10.78 en 40.36.. die 39-er komt nog wel binnenkort…
Hester Slob verbeterde haar 1000 meter pr naar 1.41.63
Niels Wemmers debuteerde prima op de 500 en de 1000 meter in 50.03 en 1.45.66.
Liezeke Korevaar verbeterde haar Erfurt tijden op 500 en 1500m (net als Esther Stierman trouwens) naar 46.14 en 2.21.44. Esther deed dezelfde afstanden in 48.91 en 2.28.35.
Femke Stierman verbeterde zich op beide afstanden naar 49.28 en 2.36.65.
Lisanne Kortleve reed haar snelste 500 in 51.87.
Bij de heren die ook 500/1500 op het programma hadden staan verbeterde Erwin Meerkerk zijn 500 meter tijd naar 41.55.
Peterjan Schakel verbeterde de 500 en 1500 meter tijd naar 41.12 en 2.09.06.
Jelmer Lunenbrorg kon ook met 2 pr’s huiswaards: 46.91 en 2.33.00.
Op zondag ging het PR rijden nog lekker even door.
Mendy Schrijver reed 2 pr’s op de 500 verbeterde ze haar oude pr naar 49.58, en ze debuteerde met 2.37.59 op de 1500 meter.
Esther Stierman, die dus ook op beide dagen in actie kwam verbeterde haar 500 meter tijd naar 48.60 en de 1000 naar 1.37.93.
Stefan Resodiwirjo verbeterde zijn snelste 100 naar 10.46, Jorick Duijzer verbeterde zijn beste 300 ooit naar 26.21.
Kunstijsbaan Breda | |||||||||
Trainingswedstrijd klasse 1,5,6,7 en pupillen | |||||||||
20-10-2012 | |||||||||
Klassement na 2 afstanden | |||||||||
IEDEREEN – Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 500m | ||||||
10 | Fleur Biesbroek | 14.88 | (PB ) | 1:06.61 | (PB ) | ||||
IEDEREEN – Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 500m | ||||||
5 | Jorian Dame | 13.15 | 53.21 | (PB ) | |||||
9 | Lennart Meerkerk | 13.46 | (PB ) | 56.48 | (PB ) | ||||
12 | Leon van der Grijn | 13.66 | (PB ) | 58.62 | (PB ) | ||||
15 | Max Bergsma | 14.18 | (PB ) | 59.95 | (PB ) | ||||
17 | Jeroen Faasse | 14.12 | (PB ) | 1:01.74 | (PB ) | ||||
IEDEREEN – Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 500m | ||||||
2 | Koen Stoffers | 10.68 | 37.94 | ||||||
3 | Jorick Duijzer | 10.87 | (PB ) | 40.36 | (PB ) | ||||
IEDEREEN – Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
4 | Hester Slob | 50.42 | 1:41.63 | (PB ) | |||||
Esmeralda Nieuwendorp | 42.31 | NS | (NS ) | ||||||
Mendy Schrijver | 49.79 | (PB ) | DQ | (DQ ) | |||||
IEDEREEN – Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
13 | Niels Wemmers | 50.03 | (PB ) | 1:45.66 | (PB ) | ||||
IEDEREEN – Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
3 | Liezeke Korevaar | 46.14 | (PB ) | 2:21.44 | (PB ) | ||||
4 | Esther Stierman | 48.91 | (PB ) | 2:28.35 | (PB ) | ||||
5 | Femke Stierman | 49.28 | (PB ) | 2:36.65 | (PB ) | ||||
6 | Nienke Dorrestijn | 50.67 | 2:39.11 | ||||||
7 | Lianne Verhoeven | 50.86 | 2:40.15 | ||||||
8 | Lisanne Kortleve | 51.87 | (PB ) | 2:42.52 | |||||
IEDEREEN – Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
5 | Bart Streefkerk | 40.91 | 2:03.57 | ||||||
6 | Ard Schakel | 41.01 | 2:05.43 | ||||||
7 | Erwin Meerkerk | 41.51 | (PB ) | 2:07.64 | |||||
8 | Peterjan Schakel | 41.12 | (PB ) | 2:09.06 | (PB ) | ||||
10 | Rien Streefkerk | 43.60 | 2:20.37 | ||||||
13 | Gerit Wemmers | 46.67 | 2:21.51 | ||||||
15 | Lennart Faasse | 45.75 | (PB ) | 2:25.71 | (PB ) | ||||
18 | Jelmer Lunenborg | 46.91 | (PB ) | 2:33.00 | (PB ) | ||||
19 | Sjoerd van den Berg | 51.60 | 2:42.67 | ||||||
Rinus van Gemert | DQ | (DQ ) | 2:38.60 | ||||||
Nr | Deelnemer | 100m | 100m | 300m | 300m | ||||
4 | Stefan Resodiwirjo | 10.89 | 10.46 | (PB ) | 26.02 | 26.35 | |||
5 | Jorick Duijzer | 10.94 | 11.05 | 41.65 | (FL ) | 26.21 | (PB ) | ||
Kunstijsbaan Breda | |||||||||
Trainingswedstrijd klasse 2,3,4 | |||||||||
Datum: 21-10-2012 – Klassement na 2 afstanden | |||||||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
1 | Monica Ravenstijn | 41.38 | 1:24.55 | ||||||
2 | Patricia Maasland | 44.08 | 1:26.52 | ||||||
3 | Esther Stierman | 48.60 | (PB ) | 1:37.93 | (PB ) | ||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||||||
1 | Koen Stoffers | 37.86 | 1:15.32 | ||||||
7 | Oliver Pesch | 46.84 | 1:37.79 | ||||||
8 | Johan van Hoorne | 47.97 | 1:39.10 | ||||||
Dames | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
6 | Tamara Ravenstijn | 48.06 | 2:35.29 | ||||||
8 | Mendy Schrijver | 49.58 | (PB ) | 2:37.59 | (PB ) | ||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||||||
1 | Pieter de Munck | 41.62 | 2:03.06 | ||||||
2 | Kevin den Hartog | 41.99 | 2:08.37 | ||||||
3 | Casper de Munck | 42.77 | 2:13.62 | ||||||
8 | Tom Wigman | 47.64 | 2:22.63 | ||||||
Heren | |||||||||
Nr | Deelnemer | 5000m | |||||||
4 | Diederik Beuzekom | 7:46.49 | |||||||
5 | Patrick van de Werken | 8:00.77 |
Geef een reactie