Afgelopen zaterdag lag er topijs in Breda. Bij de 500 meter / Jeugdmarathon combinatie reden bijna alle pupillen een persoonlijk record. Sommige pr’s gingen er later die avond tijdens de Arjan Stoel bokaal al weer aan.
Pr’s waren er voor: Fleur Biesbroek, Dylan van Beuzekom, Max Bergsma,Lars Scherpenzeel, Jules Zijderlaan, Jeroen Faasse, Marilene Rietveld, Jelle Scherpenzeel, Melvin van Beuzekom, Piotr Waclawik, Mendy Schrijver, Lisanne Kortleve, Lennart Faasse en Kees den Hartog.
Voor Kees was het zelfs een verbetering van 6 seconden van zijn persoonlijke record!
Bij de jeugdmarathon was er alleen een podiumplaats voor Junior C Jorick Duijzer te bewonderen.
Trainingswedstrijd 10 en 11-11-2012
Voor de Arjan Stoel bokaal werd er nog een trainingswedstrijd gereden. Willem Peekstok en Niels Wemmers verbeterden zich zowel op de 500 als de 1000 meter.
Willem reed 41.64 en 1.24.98. Niels 48.16 en 1.39.47. Jelmer Lunenborg reed zijn snelste 1000 ooit in 1.39.47.
Op zondag was Stefan Resodiwirjo de enige die zijn 1000 meter tijd verbeterde naar 1.25.24.
Kunstijsbaan Breda | |||||
Jeugdmarathon 1 en 500 meter | |||||
10-11-2012 Klassement na 1 afstand | |||||
PUPILLEN C – Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | |||
5 | Fleur Biesbroek | 1:03.27 | (PB ) | ||
PUPILLEN C – Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | |||
6 | Dylan van Beuzekom | 56.86 | (PB ) | ||
9 | Max Bergsma | 58.57 | (PB ) | ||
10 | Lars Scherpenzeel | 58.91 | (PB ) | ||
12 | Jules Zijderlaan | 1:00.78 | (PB ) | ||
20 | Jarno van der Ent | 1:12.25 | |||
PUPILLEN B – Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | |||
5 | Colin Schrijver | 56.75 | |||
8 | Jeroen Faasse | 1:01.35 | (PB ) | ||
PUPILLEN A – Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | |||
6 | Marilene Rietveld | 57.46 | (PB ) | ||
PUPILLEN A – Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | |||
8 | Jelle Scherpenzeel | 56.84 | (PB ) | ||
9 | Melvin van Beuzekom | 57.14 | (PB ) | ||
13 | Piotr Waclawik | 1:06.53 | (PB ) | ||
JUNIOREN C – Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | |||
7 | Mendy Schrijver | 48.57 | (PB ) | ||
9 | Esther Stierman | 49.19 | |||
11 | Lisanne Kortleve | 50.39 | (PB ) | ||
12 | Lianne Verhoeven | 50.49 | |||
JUNIOREN C – Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | |||
2 | Jorick Duijzer | 41.96 | |||
5 | Johan Verkaik | 44.14 | |||
6 | Lennart Faasse | 44.24 | (PB ) | ||
18 | Kees den Hartog | 57.59 | (PB ) | ||
Trainingswedstrijd klasse 4-7 | |||||
10-11-2012 Klassement na 2 afstanden | |||||
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Willem Peekstok | 41.64 | (PB ) | 1:24.98 | (PB ) |
2 | Rien Streefkerk | 43.55 | 1:27.66 | ||
4 | Jelmer Lunenborg | 47.05 | 1:34.33 | (PB ) | |
5 | Niels Wemmers | 48.16 | (PB ) | 1:39.47 | (PB ) |
10 | Cees Verkaik | 58.38 | 2:02.77 | ||
Johan van Hoorne | 48.52 | DQ | (DQ ) | ||
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
2 | Reinier Platschorre | 44.11 | 2:23.35 | ||
3 | Vincent van Buuren | 45.78 | 2:22.14 | ||
5 | Gerit Wemmers | 46.18 | 2:21.79 | ||
Trainingswedstrijd klasse 1 en 2 | |||||
11-11-2012: Klassement na 2 afstanden | |||||
Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Esmeralda Nieuwendorp | 42.05 | 1:26.34 | ||
3 | Anja Bollaart | 43.36 | 1:29.12 | ||
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
2 | Stefan Resodiwirjo | 42.59 | 1:25.24 | (PB ) | |
Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
1 | Charlotte Bakker | 42.16 | 2:08.75 | ||
4 | Monica Ravenstijn | 41.99 | 2:16.88 | ||
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
10 | Kees Bollaart | 46.29 | 2:28.42 | ||
Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 3000m | |||
14 | Tamara Ravenstijn | 5:27.17 | |||
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 3000m | |||
2 | Bart Streefkerk | 4:17.79 | |||
3 | Pieter de Munck | 4:19.68 | |||
23 | Casper de Munck | 4:47.83 |
Geef een reactie