Het afgelopen weekend is er weer op vele fronten geschaatst met weer een hele lijst persoonlijke besttijden tot gevolg.
Marathon
Zo was vrijdag de 3de Regiomarathon plaats. Gorinchemer Bert van Dijk werd bij de M2 rijders 5de. Krijn Kok kwam in dezelfde categorie tot de 15de plaats. Bert staat 1ste in de Regiocompetitie en 3de in de Baancompetitie.
Vorige week werd hij in Eindhoven overigens 4de, en Johan van Buuren 5de.
Heerenveen
De afgelopen week waren Anja Bollaart, Kees Bollaart en Anouk Schouten actief op Thialf.
Anouk reed 2 PR’s op zowel de 500 en de 1500 meter, 45.47 op de 500 en 2.22.16 op de 1500 meter.
Breda
Zaterdag was er in Breda weer een wedstrijd met vele nieuwe gezichten op langebaan gebied, wat autmatisch resulteerde in een aantal persoonlijke besttijden, ook werden er bij de rijders die al vaker wedstrijden hebben gereden tijden verbeterd.
Zo werden op de 500 en 300 meter bij de volgende personen persoonlijke records verbroken:
Joran Dame (51.70 en 32.48), Leon van der Grijn (54.98 en 33.90), Colin Schrijver (56.47 en 34.31), Lennart Meerkerk (34.21), Max Bergsma (58.84 en 37.01), Piotr Waclawik (1.08.40 en 39.15), Jarno van der Ent (1.11.81 en 42.21), Jarno de Kluiver (1.00.33 en 49.22), Jeroen Faasse (39.15), Nomdo de Heer (1.20.13 en 45.03), Jelle Scherpenzeel (34.36), Lars Scherpenzeel (36.27), Jules Zijderlaan (37.11) en Rien Streefkerk (27.88).
Op de 500 en 1000 meters waren er ook een aantal mooie PR’s te bewonderen, Femke Stierman verbeterde zich op 500 en 1000 meter naar 48.79 en 1.43.38. Lianne Verhoeven verbeterde zich op de 1000 meter naar 1.44.35 en Sjoerd vd Berg op de 1000 naar 1.45.07.
Op de 500 en de 1500 verbeterde Mendy Schrijver zich op de 500 en de 1500 meter naar 49.21 en 2.29.74. Nienke Dorrestijn reed haar beste 500 ooit in 50.39.
Jelmer Lunenborg, Gerit Wemmers en Lennart Faasse verbeterden zich ook op zowel 500 als 1500 meter.
Lennart ging naar 45.58 en 2.22.15. Jelmer naar 46.75 en 2.30.59 en Gerit naar 45.47 en 2.19.87.
Ard Schakel verbeterde zijn beste 1500 naar 2.04.55.
Op zondag waren er helaas wat minder PR’s te bewonderen.
Toch lukte het Leon Benjaminse zich te verbeteren op 500 en 1000 meter. Zijn tijden 43.61 en 1.25.17. André Dooijewaard haalde ruim een seconde van zijn 1000 meter tijd af en bracht hem naar 1.50.70.
Haarlem
In Haarlem heeft een team van de IJA meegedaan aan de IJsclub Haarlem Trofee 2012. De IJA is dit keer 2de geworden! Liezeke Korevaar wist 2 PR’s te rijden. Op de 500 46.07 en 1500 2.19.46.
Protocol: http://www.ijsclubhaarlem.nl/haarlem-trofee/pdf/Protocol-Haarlem-Trofee-2012.pdf
Eindklassement Haarlem Trofee 2012
1 IJsclub Haarlem HLM 169 pnt
2 IJssportvereniging Alblasserwaard YA 147 pnt
3 Hardrijvereniging Den Haag-Westland HVHW 132 pnt
Schaats Hardrij Vereniging Woerden WOERDEN 132 pnt
5 Hardrijdersclub Vechtstreek VECHTST 118 pnt
6 Internationaal INT 115 pnt
7 Noordwijkse IJsclub NYC 90 pnt
8 Trainingsgroep Ter Aar TER AAR 85 pnt
9 Schaatstrainingsgroep Hoorn HOORN 61 pnt
10 Trainingsgroep Purmerend PURMRND 47 pnt
Volgende week zaterdag, 22.00 de Arjan Stoel Bokaal, mocht hij nog niet in je agenda staan, doe dat dan nog even.
UITSLAGEN
Regiomarathon 3 – vrijdag 2 november 2012
Categorie Masters M2
5. Bert van Dijk
15.Krijn Kok
Stand regiocompetitie
1. Bert van Dijk
Stand baancompetitie
3. Bert van Dijk
Kunstijsbaan Breda | |||||
Trainingswedstrijd klasse 3,4,5 en pupillen | |||||
Datum: 03-11-2012 | |||||
Meisjes Pupillen | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
Marilene Rietveld | DQ | (DQ ) | 34.28 | (PB ) | |
Dames Neo-Senioren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
1 | Monica Ravenstijn | 41.44 | 26.53 | (PB ) | |
Jongens Pupillen | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
9 | Jorian Dame | 51.70 | (PB ) | 32.48 | (PB ) |
12 | Leon van der Grijn | 54.98 | (PB ) | 33.90 | (PB ) |
15 | Colin Schrijver | 56.47 | (PB ) | 34.31 | (PB ) |
16 | Lennart Meerkerk | 56.65 | (FL ) | 34.21 | (PB ) |
23 | Max Bergsma | 58.84 | (PB ) | 37.01 | (PB ) |
34 | Piotr Waclawik | 1:08.40 | (PB ) | 39.15 | (PB ) |
38 | Jarno van der Ent | 1:11.81 | (PB ) | 42.21 | (PB ) |
39 | Jarno de Kluijver | 1:00.33 | (PB ) | 49.22 | (PB ) |
42 | Jeroen Faasse | 1:28.59 | (FL ) | 39.15 | (PB ) |
43 | Nomdo de Heer | 1:20.13 | (PB ) | 45.03 | (PB ) |
Jelle Scherpenzeel | NS | (NS ) | 34.36 | (PB ) | |
Lars Scherpenzeel | NS | (NS ) | 36.27 | (PB ) | |
Jules Zijderlaan | NS | (NS ) | 37.11 | (PB ) | |
Heren Junioren A | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 300m | ||
Rien Streefkerk | NS | (NS ) | 27.88 | (PB ) | |
Meisjes Junioren C | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
2 | Femke Stierman | 48.79 | (PB ) | 1:43.38 | (PB ) |
3 | Lianne Verhoeven | 50.33 | 1:44.35 | (PB ) | |
Meisjes Junioren B | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Pauline de Ruijter | 51.73 | 1:49.43 | ||
2 | Amy Leenaars | 54.37 | 1:52.88 | ||
Jongens Junioren C | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
5 | Sjoerd van den Berg | 50.12 | 1:45.07 | (PB ) | |
Meisjes Junioren C | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
2 | Mendy Schrijver | 49.21 | (PB ) | 2:29.74 | (PB ) |
4 | Nienke Dorrestijn | 50.39 | (PB ) | 2:39.77 | |
5 | Lisanne Kortleve | 52.56 | 2:44.05 | ||
Jongens Junioren C | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
1 | Lennart Faasse | 45.58 | (PB ) | 2:22.15 | (PB ) |
3 | Jelmer Lunenborg | 46.75 | (PB ) | 2:30.59 | (PB ) |
Heren Junioren A | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
1 | Ard Schakel | 41.29 | 2:04.55 | (PB ) | |
2 | Erwin Meerkerk | 41.69 | 2:07.44 | ||
Heren Neo-Senioren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
3 | Casper de Munck | 42.82 | 2:15.05 | ||
Heren Senioren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
2 | Gerit Wemmers | 45.47 | (PB ) | 2:19.87 | (PB ) |
Datum: 04-11-2012 | |||||
Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
1 | Anja Bollaart | 43.68 | 1:29.03 | ||
Monica Ravenstijn | DQ | (DQ ) | 1:26.39 | ||
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1000m | ||
4 | Leon Benjaminse | 43.61 | (PB ) | 1:25.17 | (PB ) |
12 | André Dooijewaard | 54.94 | 1:50.70 | (PB ) | |
15 | Cees Verkaik | 59.12 | 2:02.61 | ||
Dames | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
1 | Charlotte Bakker | 42.44 | 2:10.68 | (MT ) | |
5 | Tamara Ravenstijn | 48.52 | 2:29.50 | ||
6 | Esther Stierman | 49.25 | 2:29.26 | ||
Heren | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
1 | Patrick van de Werken | 39.01 | 1:58.70 | ||
7 | Diederik Beuzekom | 42.00 | 2:06.00 | ||
9 | Kevin den Hartog | 42.68 | 2:09.65 | (MT ) | |
18 | Johan Verkaik | 44.79 | 2:19.58 | ||
22 | André Kusters | 46.22 | 2:24.33 | ||
28 | Kees Bollaart | 45.71 | 2:34.87 | ||
Thialf | |||||
31-10-2012 | |||||
Nr | Deelnemer | 500m | 1500m | ||
1 | Anouk Schouten | 45.71 | (PB) | 2:22,16 | (PB) |
2 | Kees Bollaart | 45,11 | 2,23,18 | ||
3 | Anja Bollaart | 43,2 | 2,16,57 |
Geef een reactie